Aktywny Kraków – pakiet 3-dniowy

Aktywny Krakow - pakiet 3-dniowy

Jeżeli jesteś aktywną osobą i lubisz krajoznawcze wycieczki, to nasz pakiet będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Aktywny Kraków to sposób na zwiedzanie urokliwej stolicy Małopolski w nietuzinkowy sposób. Kraków oferuje niezwykle wiele atrakcji dla miłośników historycznych zabytków, ale też dla ludzi pełnych energii, dla których aktywny wypoczynek to podstawa udanego dnia.

 

Program 3-dniowego pakietu został specjalnie przygotowany pod ideę aktywnego spędzenia czasu i dobrej zabawy. W ofercie proponujemy atrakcje, które m.in. pozwolą Ci na podziwianie historycznych zabytków miasta z nietypowej perspektywy, intensywny trening mięśni, równowagi i odwagi na desce SUP, relaks w otoczeniu boskiej natury, fascynującą kajakowo-rowerową przygodę oraz coś dla prawdziwych specjalistów i fanów mocnej zabawy - pobyt na krakowskiej strzelnicy.

 

Wykorzystaj swoją energię w pożyteczny sposób, tak jak lubisz najbardziej, i daj się przekonać, że Kraków może być równie aktywny, jak Ty!

 

Dzień pierwszy 

Spływ SUP-em – 3,5 godziny

Nasz kierowca będzie czekał na Ciebie na krakowskim dworcu i stamtąd zawiezie Cię wprost do Twojego hotelu, gdzie będziesz mieć czas na spokojne zakwaterowanie się i chwilę wytchnienia przed dniami pełnymi przygód. 

 

Następnie spotkasz się z profesjonalnym instruktorem od SUP-u przy krakowskim FORUM Przestrzennym. Przed rozpoczęciem wodnej przygody, każdy uczestnik dostanie swoje wiosło i zapozna się obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa podczas spływu.

Wyruszycie z doświadczonym instruktorem w trasę obejmującą centralną część Wisły: Forum Przestrzenie – Kładka Bernatka – Most Piłsudskiego – Wawel – Manggha – ICE – Forum Przestrzenie. Po skończonym spływie przyjdzie czas na troszkę relaksu, podczas smakowitego pikniku na Bulwarach Wiślanych, podczas którego będziesz mógł rozkoszować się pięknym krajobrazem. Każdy uczestnik dostanie od nas specjalne lunchboxy.

 

*Godzinę spływu na desce ustalamy dzień przed wycieczką, aby  dostosować się do warunków pogodowych.

 

* Warto zabrać ze sobą ubrania na przebranie.

 

Dzień drugi 

Kajaki i Rowery  – 8 godzin

 

Spływ Kajakiem

Firmowy kierowca odbierze Cię z hotelu i zawiezie na miejsce zbiórki, skąd ruszy wycieczka.

Spływ rozpoczyna się przy rzece Dłubnia obok Zalewu Nowohuckiego, gdzie wsiądziesz na kajak, dostaniesz swoje wiosło, kamizelkę i wyruszysz z nurtem rzeki. Gdy dotrzesz do Stopnia Wodnego „Przewóz”, będziesz musiał przenieść swój kajak na drugą stronę. Następnie ruszysz w dalszą trasę w kierunku Niepołomic. Na miejscu, po wyciągnięciu kajaków na brzeg, przewidujemy chwilę na odpoczynek.

Trasa rowerowa

 

W Niepołomicach będzie na Ciebie czekał odpowiedni sprzęt rowery i lokalny przewodnik.

Razem wyruszycie w stronę Przylasku Rusieckiego, gdzie znajduje się piękna, usypana plaża. Na miejscu będziesz miał około 1,5 godziny czasu, aby zażyć kąpieli w zalewie i się zrelaksować. Po wizycie nad zalewem wyruszysz w dalszą trasę do Nowej Huty. 

Po drodze zatrzymasz się na wykwintny piknik, podczas którego dostaniesz od nas przygotowany kosz piknikowy ze smakołykami i kocyk.

* Warto mieć ze sobą coś na przebranie i filtr przeciwsłoneczny.

 

Dzień trzeci 

Strzelnica  – 3,5 godziny

 

Nasz kierowca odbierze Cię bezpośrednio z hotelu i zawiezie prosto na strzelnicę.

Podróż z centrum Krakowa do miejsca docelowego potrwa około 45 minut. Na miejscu przejdziesz wstępne szkolenie, pod okiem profesjonalnego instruktora. Po zapoznaniu się z zasadami obowiązującymi używania i działania poszczególnych broni, dostaniesz także specjalny pakiet strzelecki, który zawiera: Glock 17, Rewolwer cal. 38, AK-47 Kalashnikov, Pump Action Shotgun cal. 12 i 3 cele. Po skończonej, emocjonującej zabawie na sali strzeleckiej, nasz kierowca zabierze Cię z powrotem do hotelu.

 

*W cenę pakietu wliczone jest ubezpieczenie i zakwaterowanie do wyboru w jednej z dwóch sprawdzonych lokalizacji:

  1. B&B Hotel
  2. Lemir Apartments

 

*Uwzględnione

 

  • Transfer z dworca do/z hotelu z prywatnym kierowcą
  • Zakwaterowanie w hotelu 2* hotelu/ prywatnym apartamencie, bez wyżywienia
  • Kosz piknikowy pełen smakołyków, dla dwóch osób
  • Wypożyczenie roweru, kajaku i deski SUP
  • Nadzór przeszkolonych instruktorów
  • Podstawowy pakiet strzelecki