O Nas

Kim jesteśmy

Nasza firma, to grono zgranych i doświadczonych osób, dla których odkrywanie świata to główny cel w życiu. W naszym wypadku codzienna praca stała się pasją, dlatego tak doskonale znamy się na naszej branży! Jeżeli tak samo jak my, jesteś głodny przygód, ciekawy świata i drugiego człowieka, to z pewnością znajdziemy wspólny język. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli Ci na poczucie dobrego przygotowania, opieki, a zarazem odkrywania nowości. Nasz bogato rozbudowany pakiet zawiera zarówno transfery po Polsce, lokalne wycieczki, jak i ekstremalne wyprawy na drugi koniec globu.

Zawsze kierujemy się indywidualnym podejściem do zleconej nam oferty, gdyż sami wiemy, jak różne są oczekiwania turystów. Elastyczność oraz wzajemne dotrzymywanie zobowiązań sprawiają, że codziennie, liczne grupy turystów z Polski jak i z zagranicy korzysta z naszych usług.


Wierzymy, że konsekwentna, etyczna i wysokiej jakości współpraca z naszymi klientami, dostawcami, pracownikami i społecznością zaowocuje lojalnymi, długotrwałymi relacjami.


Odkrywać wspólnie świat, to zdecydowanie głębsze doznanie i radość, niż podróże w samotności. Dzielić się szczęściem, mnożyć kilometry i pogłębiać wiedzę na temat otaczających nas kultur i świata przyrody, to nasze główne zadania, z którymi mierzymy się każdego dnia. Dlatego też, tak dobrze nam to wychodzi!

Zaangażowanie 100%
Kreatywność 100%
100%
Determinacja 100%
100%
Praca Zespołowa 100%
100%

Nasza Historia

Zobacz jak to wszystko się zaczęło.

2022

Narodziny marki WYSKOCZGDZIEŚ

Realizacja pomysłu, który od zawsze tkwił w naszych głowach. Biura turystyki wyjazdowej z swieżym podejsciem

2018

Nowe biuro

Przeprowadzka do nowego biura w centrum Krakowa - to 356 m2 tętniącego nowymi inspiracjami.

2012

Dynamiczny rozwój

Spółka zaczyna bardzo mocno rozwijać sie na Małopolskim rynku turytycznym. Uzyskujemy nowa forme prawne JTP Ptak sp.j. oraz zaczynamy budować silny zespół, który pod koniec 2019 przebije magiczne 100 osób - to już 100 umysłów pełnych pomysłów .

2008

Narodziny spółki

Tomasz oraz Jacek, założyciele spółki - urzeczywistniaja swoje marzenie o zbudowaniu nowej jakości na Polskim rynku turystycznym i zakładaja wspólną działalność

Twoja nowa droga do SukcesuRozwojuKariery

Poznaj Nasz Zespół

Andrzej

Business Development Manager

Marcin

Transport and Logistics Manager

Marlena

Acting Head & Supervisor of Customer Service/Business Developer

Tomasz

Logistcs Specialist

Paulina

Head of Customer Service

Natalia

Customer Service Specialist

Martyna

Accounting Specialist

Tomasz

Sales Specialist

Joanna

Reporting Supervisor

Gabriela

Customer Service Specialist + Content Specialist